TODASH/kopr a DUSTY KATE/liberec

21.09.2011 20:09

 

Hej hola, máme tady last-minute akci z trošku jiného soudku, než je obvykle v MANDALE zvykem. Nejspíše to bude nejhlasitější koncert jaký MANDALA zatím zažila. Nicméně TODASH hrají podle nás výborně, jsou to kamarádi a naši stálí hosté a když nás poprosili jestli si u nás můžou zahrát se spřátelenou kapelou, nemohli jsme je odmítnout. MANDALA by měla být už z principu prostor žánrově neomezený takže vy, kterým nevadí pár decibel navíc a máte rádi melodický kytarový HC jste srdečně zváni.

 

A teď co o tom napsali TODASH:

Liberečtí chlapci DUSTY KATE se vydali na jejich letošní tour po Evropě. Jeden koncík odehrajou taky v Kopřivnici, i když akce bude ve středu,tak doufáme že se dostavíte v hojném počtu kapelu na jejich tour podpořit. Jako host zahraje kapelka TODASH z Kopřivnice.

 

DUSTY KATE (Liberec)
https://bandzone.cz/dustykate 

Pop-punkoví frajeři říznutí prvkami perfektního 'kóru'. Neměli by jste si je nechat za zadnou cenu ujit protože se u nás na moravě neukazují moc často.
Kapela je známá svou neskutečnou energickou show, která nenechá nikoho v klidu! Kapela sice pochází z česka ale všechny její texty jsou slovenské.

TODASH (Kopřivnice)
https://bandzone.cz/todash

Místní kluci hrající pop-hardcore vám představí nějaké nové songy a zdělí tajné novinky z dění v kapele. 

Všechny vás srdečně zveme :)

 

facebooková stránka události

https://www.facebook.com/event.php?eid=218463528210336

 

Enter

Vyhledávání